Naszym Klientom oferujemy profesjonalne wsparcie dotyczące sadzenia i przesadzania roślin. Dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie dotyczące projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów, zawsze służymy pełnym doradztwem i pomocą w tym właśnie zakresie.

Dobieramy odpowiednie gatunki roślin i drzew do warunków potrzebnych do ich właściwego wzrostu. Wykorzystywany przez nas materiał roślinny pochodzi ze sprawdzonych szkółek, co do których jakości mamy całkowitą pewność. To powoduje, że rośliny te charakteryzują się prawidłowym wzrostem i pokrojem. Dodatkowo także udzielamy gwarancji na nasadzenia w przypadku, gdy Klient postępuje zgodnie z naszymi zaleceniami. Dodatkowo także możemy towarzyszyć Państwu w zakupach roślin, służąc poradami.

Nasza specjalność to także przesadzenia roślin zgodnie z życzeniami Klienta. Aby przedsięwzięcie się powiodło, uwzględniamy wszystkie czynniki oddziałujące na jego sukces, w tym system korzeniowy, wiek i gatunek rośliny oraz porę roku. Większość przesadzanych przez nas drzew przyjmuje się bardzo dobrze, ale wykorzystujemy również profesjonalny sprzęt oraz montujemy instalacje nawadniająco-napowietrzające, by poprawić szanse na przyjęcie. Dostarczamy też różnego rodzaju materiały, w tym kora sosnowa. Łódź to główny obszar naszej działalności. Zapraszamy!