W naszej firmie służymy pełnym i profesjonalnym wsparciem doradczym w zakresie zakładania, pielęgnacji i utrzymania ogrodów. Specjalistyczna wiedza i szerokie doświadczenie oraz skupienie na oczekiwaniach Klientów powodują, że tworzymy tak piękne tereny zielone. Świadczymy pomoc już od etapu projektu ogrodu, poprzez porady dotyczące jego małej architektury, doboru odpowiednich roślin i drzew oraz elementów dekoracyjnych, a skończywszy na jego pielęgnacji i ochronie.

Doradzamy zarówno w zakresie nowych, jak i istniejących już ogrodów. Nasze usługi dotyczą także budowy i naprawy systemów nawadniających, oczek wodnych, sadzenia i przesadzania roślin i drzew – posiadamy certyfikat z ratowania drzew jako jedna z nielicznych firm w województwie łódzkim.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów dają nam mnóstwo satysfakcji, dlatego naszym Klientom zapewniamy indywidualne podejście i fachowość przy budowie czy rewitalizacji terenów zielonych.

Jeżeli interesuje Państwa zakładanie, utrzymanie i pielęgnacja ogrodów, Łódź i nasza firma to bardzo dobry wybór – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!