W naszej firmie służymy pełnym i profesjonalnym wsparciem doradczym w zakresie zakładania, pielęgnacji i utrzymania ogrodów. Specjalistyczna wiedza i szerokie doświadczenie oraz skupienie na oczekiwaniach Klientów powodują, że tworzymy tak piękne tereny zielone. Świadczymy pomoc już od etapu projektu ogrodu, poprzez porady dotyczące jego małej architektury, doboru odpowiednich roślin i drzew oraz elementów dekoracyjnych, a skończywszy na jego pielęgnacji i ochronie.

Doradzamy zarówno w zakresie nowych, jak i istniejących już ogrodów. Nasze usługi dotyczą także budowy i naprawy systemów nawadniających, oczek wodnych, sadzenia i przesadzania roślin i drzew – posiadamy certyfikat z ratowania drzew jako jedna z nielicznych firm w województwie łódzkim.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów dają nam mnóstwo satysfakcji, dlatego naszym Klientom zapewniamy indywidualne podejście i fachowość przy budowie czy rewitalizacji terenów zielonych.

Zwalczanie szkodników roślin- ćma bukszpanowa, komarów i kleszczy

Ćma bukszpanowa jest to tz. ćma azjatycka przywędrowała do nas kilka lat temu z Azji. W naszym środowisku nie posiada wrogów wiec szybko się rozmnaża i rozprzestrzenia. Larwy czyli zielone gąsienice zerują na liściach bukszpanu doprowadzając do wyniszczenia roślinę.

Jak uratować roślinę?

Niezwłocznie po zidentyfikowaniu szkodnika należy skontaktować się z nami: +48 533 394 455. Nasz pracownik wykona specjalistyczny oprysk bezpośrednio na roślinę zaatakowaną przez szkodnika.

Komary i kleszcze

Na komary i kleszcze stosujemy specjalny oprysk metodą fumigacji czyli zadymienie obszaru, na którym występują owady przy użyciu specjalnej substancji chemicznej. Metoda zadymienia jest bezpieczna dla roślin, gdyż rozpylana substancja jest w postaci pary. Nie wnika w roślinę ani do gleby tylko ulatnia się a owad zostaje skutecznie zlikwidowany. Na komary i kleszcze stosujemy specjalny oprysk metodą fumigacji czyli zadymienie obszaru, na którym występują owady przy użyciu specjalnej substancji chemicznej. Metoda zadymienia jest bezpieczna dla roślin, gdyż rozpylana substancja jest w postaci pary. Nie wnika w roślinę ani do gleby tylko ulatnia się a owad zostaje skutecznie zlikwidowany.

Masz problem z komarami i kleszczami, ćmą bukszpanową oraz innymi szkodnikami w ogrodzie, dzwoń: +48 533 394 455.

Jeżeli interesuje Państwa zakładanie, utrzymanie i pielęgnacja ogrodów, Łódź i nasza firma to bardzo dobry wybór – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!